Mevlüt Pilavı Siparişi İstanbul

Home / Mevlid Pilavı / Mevlüt Pilavı Siparişi İstanbul

Sayın İstanbul sakinleri, Mevlüt pilavı siparişi istanbul sayfamıza hoşgeldiniz burada sizlere kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz. İstanbul’da toplu pilav siparişi hizmeti veriyoruz. Düğünlerinize, sünnet düğünlerinize, mevlütlerinize, nişanlarınıza veya cenaze evi yemeklerinizde sizlerin yüzünü kara çıkartmayacak bir hizmet sunuyoruz. Sizde İstanbul’da yaşayıp her şeye yetişemeyenlerden misiniz ? O zaman mevlüt pilavı siparişi istanbul sayfamızdan bize ulaşarak pilav siparişi hakkında kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz. Firmamız sağlık bakanlığı onaylıdır, pilavlarımız kalite standartlarına uygun Baldo Osmancık pilavından yapılmaktadır. Kullandığımız et ve tavuk her büyük avmde, markette görebileceğiniz markalardır. CP markasını kullanmaktayız. Hemen bizi arayarak sipariş verebilirsiniz. MevlütPilavı.com.tr Sizlere istediğiniz adrese sıcak ve porsiyonlanmış bir şekilde teslim eder. Sizde sadece davetlilerinize sunarsınız.

mevlüt pilavı

Hemen Mevlüt Pilavı Siparişi

Merhabalar, İstanbul’da mevlüt pilavı siparişi verebileceğiniz kaliteli ve doğru adrestesiniz. Üretimlerimizin bakanlık onaylı, hijyen kurallarına uygun, piyasada bilinen markalar kullanılarak üretim yapmaktayız. Sizde değerli misafirlerinize kaliteli ve eşsiz bir lezzet sunarak iyi bir anı bırakmak istiyorsanız hemen bizi arayarak mevlüt pilavı siparişinizi verebilirsiniz.
Sipariş verdikten sonra istediğiniz adrese, istediğiniz saatte sıcacık porsiyonlanmış, davetlilerinize direk sunum yapabileceğiniz şekilde kaşık, tuz, selpak, ıslak mendil, kürdanı ile sizlere teslim ediyoruz. Size sadece dağıtmak kalıyor ayrıca isterseniz garson hizmetimiz ile onu da biz yapıyoruz. MevlütPilavi.com.tr Sadece mutlu müşteriler hedefler İyi Günler Dileriz!

 

Bizi 0530 499 05 33 telefon numarasından arayarak veya 7/24 Mevlüt Pilavı Siparişi verebilirsiniz.

Hemen Arayın